Nükhet Duru Korel Termal Otel Konseri

Bayram tatilinde Korel Termal'de sahneye çıkan Nükhet Duru, eski ve yeni şarkılarını seslendirdi.

Konserine bel bölgesinden işlemeli sarı straplez bir elbiseyle başlayan Nükhet Duru, ayaklarına kadar uzanan elbisesiyle aynı renk yuvarlak küpelerle sadeliği tercih etti. Konserinin ikinci bölümünde elbisesini değiştiren Duru, "Bir şarkı daha söyleyip içeri gideceğim. Öbür fistanımı da giymezsem çatlarım. Bu kadar yol geldim, giymeden gitmem" diyerek, kıyafet değiştirme nedenini açıkladı.

Nükhet Duru Korel Termal Otel Konser Fotoğrafları


Konserin ikinci bölümüne leopar desenli derin göğüs dekolteli bir kostümle başlayan Duru'nun, elbisesiyle uyumlu yüksek topuklu sarı ayakkabıları bir süre sonra ayağını vurdu. Ayakkabılarını orkestranın arkasında değiştiren Duru, "Bu yeni pabuçlarım ayağımı vurdu ama olsun siz yine de gördünüz" diyerek, yeniden siyah ayakkabılarını giydi.

Şarkı aralarında izleyicilerle esprili sohbetler yapan pop müziğin güçlü sesi Duru, şakalarıyla tatilcileri hem eğlendirdi hem güldürdü. İzleyenlerin alkışlarla eşlik ettiği konserde en büyük alkışı ise 'Memleketim' şarkısı aldı.

Davul eşliğinde dans şov yapan Duru, gecede yaklaşık 2 saat sahnede kaldı. Konserin büyük bölümünü ellerindeki tabletlerle kaydeden minik tatilciler gecenin ilgi odağı oldu.